Помалюємо? Графічний психологічний тест

Помалюємо? Графічний психологічний тест

За допомогою творчості людина може показати таємниці своєї душі, навіть не знаючи про це.Безимени-7

Отже, щоб результати тесту були максимально точними, важливо не читати заздалегідь відповіді! Проявіть силу волі і не заглядайте у ключ передчасно. Якщо ви готові, візьміть папір і олівець (або ж відкрийте графічний редактор у комп’ютері) і намалюйте цілісну композицію, на якій розмістіть: дім, дерево, сонце, озеро, паркан, змію, дорогу.

 Лише після того, як ваш малюнок готовий, читайте відповіді.

Ключ до тесту

Дерево — це ви. Цей об’єкт на малюнку показує самооцінку людини: чим більше дерево у масштабах картини, тим впевненішою в собі є людина. Якщо гілки дерева нахилені вниз — це прояв песимізму, або ж поганого настрою на момент проходження тесту. Гілки тягнуться вгору — ви життєрадісна, комунікабельна людина.

 Дім — ставлення людини до грошей. Якщо ви намалювали великий дім на кілька поверхів — матеріальні статки для вас мають вагоме значення. Маленький, дерев’яний будиночок означає, що гроші — не головне у вашому житті. Якщо на малюнку котедж, деталі якого ретельно промальовані — ви матеріаліст.

 Озеро — це символ мами. Від того, наскільки близько на малюнку озеро до дерева залежить, наскільки близько в житті до вас ваша мама. Якщо озеро на малюнку невелике — думка матері не є для вас авторитетною (або ж у вас є свої діти), велике озеро — мама для вас авторитет.

 Сонце — символ батька. Якщо сонце намальоване над деревом — вам спокійно і добре з татом, він є вашим захисником. Сонце намальоване не повністю десь в кутку сторінки — імовірність того, що ви росли без батька. Сонце, яке ледь виглядає з-за дерева, означає, що батько для вас не є головним у житті. Чим далі сонце знаходиться від дерева, тим далі від вас у житті є батько.

 Дорога — це шлях вашої кар’єри. Якщо її ви намалювали широкою і прямою — це успіх у діяльності. Крива, вузька дорога означає, що у вас є перепони на кар’єрному шляху, або ж складно йдуть справи. Якщо широка дорога веде до будинку — ви багато досягли в житті. Дорога, яка йде за краї листка — пошук свого місця у житті.

Змія — ставлення до сексу. Чим вона більша, тим важливішим дляБезимени-8вас є секс в житті. Якщо змія намальована далеко від дерева, це означає незадоволеність інтимним життям. Гарна, звивиста змія — різноманіття в сексі.

 Паркан — це ваш характер. Якщо на малюнку паркан простий, дерев’яний — людина має доброзичливий, легкий характер. Металевий паркан із гострими прутами — складний, важкий характер. Якщо огорожу намалювали кам’яну — людина витривала і вольова.

 Додатково

 Розміщення об’єктів на малюнку має велике значення. Якщо будинок намальований через дорогу від дерева — ваш матеріальний шлях ще тільки починається, або ж є перешкоди. Сонце над озером, а поряд дерево — гармонічна сім’я.  Якщо поряд з деревом намальована гарна змія, яка не торкається озера — є умови для сексу (швидше за все, живете окремо від батьків).

 Дерево і озеро, які розділяє паркан — образа на матір або конфлікт із нею.

 Психолог ПОБД ім. Панаса Мирного

Янко Ельвіна Геннадіївна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.