Дитина та книга

  • Якщо дитині не сподобалася обрана вами книга, не вважайте себе зобов’язаними дочитати її до кінця, беріть іншу і так до тих пір, поки не знайдеться така, яка захопить увагу вашої дитини.77
  • Читання навіть самої цікавої книги може стомити дитину. Як тільки вона почала позіхати або відволікатися, робіть перерву. Якщо ви помітили, що її більше захоплює дія, а довгі описи навівають нудьгу, сміливо опускайте їх. Ваше завдання – прищепити любов до читання, а не здатність подужати книгу до кінця будь-якою ціною. Ви ж і самі кидаєте читати книгу, яка вам нецікава.
  • Не забувайте постійно хвалити дитину, навіть за найменші успіхи і обов’язково знаходьте для нього приємні слова після кожного сеансу читання.
  • 78Навіть якщо за літо вам вдалося зробити подвиг, і тепер ваше чадо не верне носа від книжок, знаходьте і в навчальному році час, щоб разом почитати книжку. Погодьтеся, будь-яку справу приємніше й веселіше робити в компанії.
  • У такій важливій справі, як любов до друкованого слова, необхідний особистий приклад. Якщо в будинку немає жодної книги, а батьки весь вільний час проводять біля телевізора, навряд чи дитина буде активним книголюбом. Але навіть в читаючій сім’ї може вирости байдужа до книг дитина. І як би не любили читати у вашій родині, врахуйте, малюка все одно доведеться терпляче та направлено привчати до читання.

 

Джерело:

http://leton.org/ditki/vid-7-do/yak-zatsikaviti-ditinu-do-chitannya-knig.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.