Кольоровий тест

Кольоровий тест

Кольоровий тест дозволить Вам дізнатися про себе більше. Подумайте, будь-ласка, який із названих нижче кольорів найбільш приємний Вам останнім часом, і виберіть його як Ваш, потім прочитайте інтерпретацію.

Кольори: Зелений, Червоний, Фіолетовий, Синій, Жовтий, Коричневий,Чорний, Сірий.

Зелений вибирають люди, які вважають себе реалістами. Вам не позичати волі, наполегливості і цілеспрямованості. Здається, Ви народжені для того, щоб керувати іншими. Точна пам’ять, уміння чітко і ясно викладати думки – Ваші сильні сторони. У Вас величезний життєвий потенціал, який необхідно в чому-небудь проявити. Ви на багато здатні, коли відчуваєте впевненість і найголовніше підтримку оточуючих. Ви грунтовно підходите до всіх починань і можете легко долати труднощі, якщо поруч є надійне плече. При цьому Ви зі смутком помічаєте, що не всі розуміють Ваші благородні наміри і це дратує. Будьте обережні: навчіться розслаблятися і не бачити невдач.

Червоний. Оптимісти і життєлюби завжди обирають цей колір. Прагнучи успіху, Ви зазвичай досягаєте результату в будь-якій діяльності. У Вас постійне бажання активних дій, ініціативи, конкуренції в роботі, спорті тощо. Ви натура чуттєва і експресивна. У Вас часто з’являється бажання кардинально змінити сферу діяльності. Часом Ви здатні дати волю своїм почуттям, не замислюючись про те, як це можуть сприйняти навколишні. Ви можете спалахнути, але в Ваших діях немає злого наміру, адже Ви повні життя і хочете жити тут і зараз. У Вас великий внутрішній потенціал, і навіть якщо Вам здається, що Ви на межі, Ви втомилися, то насправді Ви здатні ще на багато що.

Фіолетовий. Ви чуттєві, чарівні, привітні. Зовнішній світ з його грубими реаліями не викликає у Вас симпатій. Ви намагаєтеся жити у своїй, створеній уявою країні, де є місце романтиці, сентиментам, справжній дружбі і ніжним стосункам. У Вас особлива потреба в тонкому розумінні з боку партнера. Вам хочеться, щоб усі оточуючі помічали і позитивно оцінювали Вашу чарівність. Усе таємничо-містичне викликає в Вас жвавий інтерес. Ви любите, відчуваєте і розумієте справжнє мистецтво. По натурі Ви дотепна, артистична особистість, відрізняєтеся темпераментом, іноді можете вередувати. Людям, яким подобається фіолетовий, важлива духовна сторона життя, але при цьому деякі можуть бути надмірно емоційними. Для таких індивідуумів немає нічого важливіше свободи і незалежності.

Синій вибирають люди з урівноваженим характером, схильні до споглядання. Вам властивий спокійний, розмірений спосіб життя, потяг до гармонії і задоволеності. У Вашому житті не має місця гармидеру і поганому настрою; події розвиваються плавно, відповідно до традицій. Ви відданий партнер і дуже вразливі у питаннях, що торкаються кохання і одруження. Ви розгублюєтесь у ситуаціях, які швидко змінюються. Ви сором’язливі, слабкі, але небезпечні коли хтось стає у вас на дорозі. Ви спокійна натура, сплески емоцій вкрай рідкісні. Почуття впевненості для Вас над усе, це стосується і сім’ї, справ, і життя в цілому. Ви часто втомлюєтеся і потребуєте відпочинку. Прагнення до гармонії, спокою мають для Вас сенс. У Вас багатий внутрішній світ і напевно багато талантів.

Жовтий. Символічно, що жовтий колір відповідає теплу сонця, духу щастя, свободи. Ви живете очікуванням щастя, від Вас віє оптимізмом і приязністю,але Ваша постійна посмішка часто виявляється маскою, за якою приховується внутрішня напруга і бажання уникнути труднощів. Ви хочете поваги і можете бути прикладом працьовитості, але наполегливість і старанність приходять до Вас епізодично, час від часу. Ви рідко перебуваєте у спокої, весь час шукаєте чогось нового і схильні до змін заради змін. Вам властиві невимушеність у відносинах з людьми, інтелігентність. Ви товариські, цікаві, отримуєте задоволення від можливості подобатися і привертати до себе людей. Ви по суті своїй оптиміст, з вами легко знайти спільну мову і приємно спілкуватися.

Коричневий. Ви твердо стоїте на ногах, реальне життя для Вас найголовніше, навіщо будувати повітряні замки, коли є «справжнє». Колір символізує здоров’я людини, фізичну силу. Ви консервативні, незалежні, маєте терпіння. Ваш характер відрізняється наполегливістю. Зазвичай Ви мовчазні і добродушні, але іноді можете бути впертими і нетактовними. Ви прагнете до того, щоб Вам підкорялися, любите читати, не робите необдуманих вчинків, прораховуючи кожен крок, розкладаєте все «по поличках».

Чорний. Зазвичай його обирають люди, пов’язані з підприємницькою діяльністю. Ви наполегливо намагаєтеся відстоювати свою точку зору, любите драматизувати ситуацію, вимоги до себе вважаєте завищеними. Вам властива потреба в турботі оточуючих, навіть якщо Ви самі це не визнаєте. Почуття самотності іноді підкрадається до Вас, але Ви знаходите сили відганяти ці думки. Можливо Ви просто хочете залишитися наодинці з собою, щоб ніщо не заважало. У Вас своя думка, і навіть якщо вона відмінна від інших, це не завадить Вам залишатися при ній. Ви вмієте тримати себе в руках.

Сірий. Вам властива доля самолюбства, яка багато в чому визначає Ваші вчинки. Ви здатні до ефективної і плідної діяльності. Можливо, оточуючі вважають Вас непересічною особистістю, але лише собі Ви можете зізнатися, що всі ці досягнення – тільки результат втечі від хвилюючої Вас проблеми. Ви здатні приховувати свої істинні наміри і досягати своїх цілей, залишаючись при цьому ніби в стороні від того, що відбувається. Кар’єра політика чи бізнесмена може виявитися дуже вдалою. Ви розважливі, не сприймаєте поспішних дій. Ви не вважаєте за потрібне ставити в курс справи всіх підряд про свої думки, почуття, тримаєте свій внутрішній світ на замку і тільки обраним дозволено проникнути в нього. Ви віддаєте перевагу виділяться не за рахунок антуражу, експресивність теж не Ваш коник, все найголовніше приховано всередині.

 

Якщо у Вас виникли питання до психолога, побажання чи необхідність у співпраці Ви можете залишити коментар до цього посту.

 

Розробила: психолог I категорії Литвишко Г. Ю.

 

 

Використана література:

Гаральд, Браэм. Психология цвета [Текст] / Браэм Гаральд; пер. с нем. М.В. Крапивкиной. – М.: Астрель, 2009. – 158 с.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.