Тест «Справжній друг»

Тест «Справжній друг»

 

Все в нашому житті приходить і йде: гроші, робота, речі. Залишаються з нами тільки люди. Причому, тільки ті люди, яким дорогі Ви і які дорогі Вам. І часто набагато ближче рідних стають саме друзі.

 

Дружні стосунки є показником того, наскільки люди цікаві, важливі і цінні один для одного. Основними якісними показниками дружби є такі речі як довіра, терпимість, взаєморозуміння, взаємоповага, вміння піти назустріч і допомогти, бути поряд у важкій ситуації. Справжня дружба – це щось набагато більше, ніж просто приємне спілкування у веселій компанії.

Значення і цінність дружніх відносин складається з того, що кожен може покластися на іншого в будь-якій ситуації або сам надати необхідну підтримку і допомогу.Хочете дізнатися, чи є Ви справжнім другом? Переходьте за посиланням, відповідайте на питання тесту і отримуйте власний результат.  https://onlinetestpad.com/hoi42hbkqazfo

Якщо у Вас виникли питання до психолога, побажання чи необхідність у співпраці Ви можете залишити коментар до цього посту.

 

Розробила: психолог I категорії Литвишко Г. Ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.