Тест «Моя самооцінка»

Тест «Моя самооцінка»

Самооцінка дозволяє оцінити свої сили і можливості, поставитися до себе критично. Вона дає можливість людині приміряти свої сили до завдань і вимог навколишнього середовища і відповідно до цього самостійно ставити перед собою певні цілі і завдання.

Самооцінка є необхідним компонентом самосвідомості, тобто усвідомлення людиною самої себе, своїх фізичних сил, розумових здібностей, вчинків, мотивів і цілей своєї поведінки, ставлення до навколишнього, до інших людей, самого себе.            Самооцінка не вроджена властивість. Все, що переживає людина, так чи інакше сприяє її підвищенню або зниженню. Вимірювання її рівня – процес в значній мірі суб’єктивний. Потрібно спостерігати за собою, відстежувати свої реакції та причини їх виникнення. Та, для початку, можна пройти наш тест, він покаже, який рівень самооцінки Ви маєте сьогодні.             Переходьте за посиланням:   https://onlinetestpad.com/hpdbnuhgy4zja

 

Якщо у Вас виникли питання до психолога, побажання чи необхідність у співпраці Ви можете залишити коментар до цього посту.

 

Розробила: психолог I категорії Литвишко Г. Ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.